שירותי נוטריון

1. אימות חתימה על מסמך : במקרים של ייפויי כוח לרכישת דירה, לצורך הסכמים שונים, להתחייבויות שונות ועוד.

2. אישור שהחתום במסמך, על שם זולתו, היה מוסמך לכך : שירות הנדרש למשל, במקרים של פעולה בשם תאגיד.

3. אישור נכונות העתק של מסמך.

4.  אישור נכונות תרגום של מסמך : לעיתים, הנוטריון מאשר נכונות תמלול ותרגום ולעיתים, מתרגם את המסמך בעצמו, פעולה שאיננה נחשבת לפעולה נוטריונית.

5. קבלה ואישור תצהיר והצהרה אחרת.

6. אישור שאדם מסוים חי : האישור ניתן לגבי היום בו ראה הנוטריון, את אותו אדם.

7. אישור נכונותה של רשימת מצאי.

8. עריכת העדה של מסמך סחיר.

9. לערוך מסמך או לעשות בו פעולה אחרת כשהעריכה או עשיית הפעולה בידי הנוטריון דרושה או מותרת על פי דין, לרבות דין של מדינת חוץ, או על פי מסמך אחר.

10. אימות הסכם ממון בין בני זוג אשר נחתם טרם הנישואין : כאשר מדובר בזוג נשוי, הסמכות נתונה אך ורק לבית המשפט.

11. להשתמש בסמכות של נוטריון ציבורי על פי דין אחר.

12. אישור עשיית צוואה כרשות : סמכות המוקנית לנוטריון בחוק הירושה והיא זהה לסמכותו של שופט, בעניין זה.

 

נדלן ומקרקעין

מחלקת המקרקעין במשרד פרבר ברונשבאק מורכבת מצוות מוביל, איכותי ובעל ניסיון עשיר בכל היבטי הנדל"ן. משרדנו מעורב במגוון רחב של עסקאות נדל"ן בישראל בתחומי המגורים, המסחר, המשרדים, התעשייה והמלונאות.

הצוות מספק ללקוחות המשרד את הליווי המקצועי הנדרש במגוון פרויקטים ועסקאות, החל מביצוע בדיקת הנאותות המשפטית של נכסי מקרקעין, ליווי ההליך התכנוני, לווי הליך הבנייה וליווי המכירות או ההשכרות, תוך ראייה רחבה של כל היבטי העסקה, לרבות סוגיות המסים, הליטיגציה.

המשרד מייצג באופן קבוע לקוחות פרטיים ישראלים וזרים והן יזמי נדל"ן, מוסדות פיננסיים וחברות בינלאומיות הפועלות בארץ בתחום הנדל"ן. בנוסף, המשרד מייצג ומלווה גם פרוייקטי תמ"א 38 ועסקאות מימון מורכבות לפרויקטים של נדל"ן, בין אם בייצוג היזם שמקבל את המימון, ובין אם בייצוג הגוף הפיננסי שמממן את הפרויקט. בשנים האחרונות ליווה המשרד מספר קבוצות רכישה בפרויקטים גדולים, הן מצד היזמים והן מצד הבנקים שהעמידו מימון לקבוצות אלה.

המיומנות והמקצועיות של עורכי הדין במשרדינו, נסיונם הרב ושיתופי הפעולה עם משרדי שמאיי מקרקעין ורשויות התכנון, מאפשרים למשרד ללוות בהצלחה יתרה עסקאות ופרויקטים, עד להשלמתם המלאה בסטנדרט הגבוה והאיכותי ביותר.

משפט מסחרי

שנים רבות עוסק משרדנו בתחום המשפט המסחרי ובמגזר ההיי-טק ביו-טק בפרט, זאת באמצעות עורכי דין מומחים בתחום זה. מחלקת המשפט המסחרי בפרבר ברונשבאק מתמחה בדינים הקשורים לחברות מסחריות, החל משלב הקמת החברה, ליווי וייעוץ משפטי במהלך כל שלבי התפתחות החברה, פעילותה העסקית הראשונית וגיוס הון פרטי ועד לעסקאות של מיזוג ורכישה וגיוס הון ציבורי.

לצוות פרבר ברונשבאק ניסיון רב בכל הקשור בניהול מאבקים משפטיים אזרחיים/מסחריים מורכבים, בין שותפים עסקים, בעלי מניות, צדדים להתקשרות חוזית, קבלנים ומזמיני שירות ועוד...

ליווי חברות ועמותות

המשרד מעניק יעוץ מקיף ומלא בנושאי תאגידים, חברות, עמותות, שותפויות, בעלי עניין, נושאי משרה וכיוצב', לרבות ליווי ויעוץ שוטף לפעילות העסקית השוטפת, טיפול ברשם החברות, העמותות והשותפויות וייצוג משפטי בערכאות השונות בתביעות שעניינן בדיני חברות, שותפויות וכוליי.

בין היתר, למשרדנו נסיון רב בנושאים שלהלן:

הקמה ורישום של חברות, שותפויות ועמותות. עריכת הסכמי מייסדים. ליווי שוטף והכוונת התנהלות בעלי המניות ונושאי המשרה בתאגיד. ניהול הליכים משפטיים, לרבות בתוך החברה (תביעה נגזרת וכו'). ייצוג בתביעות להרמת מסך ההתאגדות נגד בעלי מניות ונושאי משרה.

טיפול בהסדרים, הסכמים והסדרת סוגיות נוספות בין בעלי מניות בחברה. עריכת הסכמי השקעה, הלוואה, צירוף בעלי מניות, דילול וכיוצב'. פירוק וחיסול חברות, לרבות כינוס נכסים וכדומה.

זכויות יוצרים וסימני מסחר

פרבר ברונשבאק מתמחה בליווי סטארט-אפים וחברות בינלאומיות, משרדי מלווה יזמים וחברות ברישום פטנטים, רישום פורמט זכויות יוצרים בינלאומי, הגנת קניין רוחני על פיתוח טכנולוגיות ואפליקציות, והקמה וליווי של סטארט-אפים אל האקזיט, כמו גם חברות תעשייה רב לאומיות בדרך לכיבוש יעדי שוק חדשים.

פרבר ברונשבאק מלווה את תהליך הפיתוח והשגשוג העסקי משלב הרעיון ברישום הפטנט ופורמט זכויות יוצרים, הקמת הפעילות העסקית, רישום חברה, עריכת הסכמי מייסדים, הסכמי פיתוח, הסכמי השקעה, חוזי הפצה וכל יתר התנאים המשפטיים שיאפשרו לרעיון חדשני להצליח בעולם. במקרים של העתקות, חיקויים, זיופים והפרות אנו מגנים על האינטרסים של לקוחותינו בניהול הליכים משפטיים בישראל ובחו"ל בפני בתי המשפט, רשמי פטנטים, סימני מסחר, מדגמים רשומים, ועוד...

דיני משפחה

משרדנו בעל ניסיון רב בתחום דיני המשפחה. אנו מעניקים טיפול משפטי בסוגיות משפחתיות מורכבות.

במסגרת תחומי עיסוקיו הכוללים, בין היתר, טיפול משפטי בנכסים משפחתיים והסדרה משפטית של ההון המשפחתי, בעריכת הסכמי ממון, הסכמי קדם נישואין והסכמים לכבוד הדדי.

כמו כן, צוות עו"ד של פרבר ברונשבאק בעל ניסיון רב בתחום הגישור וניהול משא ומתן בסכסוכים משפחתיים מורכבים. משרדנו מתמחה גם בייצוג לקוחותינו בפני בתי המשפט לענייני משפחה ובתי הדין הרבניים. מומחי מחלקת המשפחה במשרדנו יעניקו לכם שירות אחראי, מיטבי ודיסקרטי בשפת הלקוח - עברית, אנגלית ורוסית.

ירושה, צוואה ועיזבון

פרבר ברונשבאק עוסק במתן ייעוץ וייצוג משפטי בכל הנוגע לענייני ירושה, צוואה, התנגדות לצוואה ועזבון.

צוות המשרד יעניק לכם שירות מקצועי עד לקבלת התוצאה המשפטית המיטבית עבורכם, זאת תוך הקפדה על מתן יחס אישי והוגן ומתוך הבנה לרגישות הכרוכה בטיפול המשפטי..

משרדנו מחוייב כלפי לקוחותיו לספק, בכל עת, את הפתרונות המקצועיים והמהירים ביותר שניתן להשיג במסגרת מגבלות הדין והפרודצדורה, הכול תוך שימת לב למתן יחס אישי והוגן ללקוחותיו.

מעמד אישי בישראל

 

מחלקת מעמד אישי בפרבר ברונשבאק רכשה במרוצת השנים טכניקות וידע נרחב בתחום הסדרת מעמד אישי לאזרחים זרים בישראל. צוות המשרד יעניק ליווי וייצוג משפטי, בשפת הלקוח, לאורך כל ההליך הבירוקרטי לקראת הסדרת המעמד בארץ.

נזיקין, תאונות דרכים ורשלנות רפואית

פרבר ברונשבאק מתמחה בייעוץ וייצוג משפטי בתביעות רשלנות רפואית ותאונות דרכים מול חברות ביטוח, מוסדות רפואיים, קופות חולים, מרפאות ומשרד הבריאות.

הניסיון המצטבר שרכש המשרד בניהול תביעות מורכבות עומד לרשותם של לקוחותינו. למשרד ידע נרחב בתחום הרפואי, בנהלים ובאיכות הטיפול שגופים רפואיים נדרשים להעניק למטופלים בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

המשרד משתף פעולה עם מיטב המומחים הרפואיים בישראל. אנו מלווים את לקוחותינו בכל שלבי הטיפול בתיק ולכל אורך ההליך המשפטי עד לקבלת הפיצוי המקסימלי.

צוות פרבר ברונשבאק הינו בעל ניסיון רב בייצוג בבתי משפט תוך היכרות עמוקה של מערך ההגנה המשפטית מטעם חברות הביטוח והגופים הרפואיים הגדולים בישראל.

לשון הרע

גם משפט אחד או התבטאות מכפישה, ועל אחת כמה וכמה עלילה שקרית המפורסמת ברבים, עלולים, חלילה, לחרוץ גורל אישי או מקצועי, ולהסב נזקים קשים למושא ההכפשה ולמשפחתו. בנוסף, לתביעות לשון הרע מאפיינים ייחודיים – הן בדין המהותי והן בדין הפרוצדורלי.

המשרד ייצג ומייצג שורה ארוכה של לקוחות עסקיים ופרטיים מהמגזר הציבורי והפרטי, תובעים ונתבעים כאחד, בתחום לשון הרע.

המשרד מייצג במקרים המתאימים, לקוחות המעוניינים באופן דחוף ומיידי להסיר פרסומים מכפישים או לאסור פרסומים שונים, באמצעות הגשת צווים מתאימים לבתי המשפט.

בשנים האחרונות פוצו לקוחות המשרד על ידי הצד שכנגד הן במהלך ההליכים, הן כתוצאה מהסדרי פשרה והן כתוצאה מהכרעות שניתנו בתיקים עם סיומם. בד בבד, תביעות לשון הרע שהוגשו נגד לקוחות שונים ששכרו את שירותינו – נדחו על ידי בתי המשפט בערכאות השונות, בשלבים שונים של ההליכים המשפטיים.

מעסיקים ועובדים  – בתיקי לשון הרע שמקורם ביחסי עבודה, נבחרי ציבור ועובדי ציבור שספגו הכפשות על לא עוול בכפם, לקוחות פרטיים, וכן תובעים ונתבעים בתיקים הנובעים מפרסומי לשון הרע בזירה המקוונת - רשת האינטרנט.

דיני עבודה

למחלקת דיני העבודה במשרד פרבר ברונשבאק ניסיון רב במתן יעוץ משפטי מקיף למגוון רחב של לקוחות ישראליים ובינלאומיים, לרבות חברות הייטק, חברות תקשורת, בנקים וגופים פיננסיים, קרנות הון, חברות תרופות, חברות ממשלתיות וחברות תעשייתיות גדולות.

המשרד מייצג ומייעץ בהיבטים של דיני עבודה בעסקאות מיזוגים ורכישות, הנפקות בארץ ובחו"ל, עסקאות השקעה, תיקי ליטיגציה בבית הדין לעבודה, נושאי העסקה וסיום העסקת עובדים, התאגדות עובדים, הסכמים קיבוציים ועוד. למשרד מומחיות מיוחדת בעבודה עם חברות טכנולוגיה, הייטק, סטארט-אפים וחברות בינלאומיות.

המשפט הפלילי ועבירות הצוורון הלבן

צוות פרבר ברונשבאק בעל ניסיון רב בתחום המשפט הפלילי של מדינת ישראל, פרקליטי המחלקה הפלילית מונים יוצאי הפרקליטות ובמשרדים פליליים מובילים. אנו מייצגים לקוחות מכל הארץ, בשלב החקירה המשטרתית והמעצר טרם הגשת כתב אישום, בהליכי שימוע, בהליך המעצר לאחר הגשת כתב אישום, בניהול הוכחות בתיק העיקרי ובמידת הצורך גם בערכאות הערעור. בנוסף אנו מלווים בייצוג אסירים בפני וועדות שחרורים וכן בעתירות אסירים.

פרבר ברונשבאק עוסק בייצוג (בגירים, קטינים, חיילים בשירות חובה וקצינים) בכל העבירות הפליליות הכתובות בחוק העונשין של מדינת ישראל ובפרט בעבירות הפליליות הנמצאות בליבת המשפט הפלילי כגון עבירות סמים, עבירות נשק, עבירות רכוש, עבירות הונאה ומרמה, עבירות אלימות במשפחה ועבירות מחשב ואינטרנט. כמוכן, המשרד עוסק במחיקת רישומים פליליים, בכתיבת בקשות חנינה לנשיא המדינה וכאמור גם בייצוג אסירים בפני ועדת שחרורים וועדות השב"ס (ועדת אלמ"ב, ועדה משותפת וכו'...)

פרבר ברונשבאק בעל ניסיון ייצוג, ובין היתר בעבירות שוחד, מרמה, הלבנת הון, זיוף, עבירות תאגידים, עבירות ניירות ערך, מס הכנסה ומע"מ. הניסיון המעשי הרב, הבקיאות בתחום הן מצד הפרקליטות ומאידך מצד ההגנה ושתפ"ים של משרדינו, מבטיחים את התוצאות חיוביות ביותר לגופו של המקרה הספציפי.

תעבורה

נהיגה בשכרות? תחת השפעת סמים? נהיגה במהירות מופרזת? נהיגה בפסילה? גרם מוות ברשלנות? פרבר ברונשבאק מייצג מידי שנה בעשרות תיקי תעבורה, החל מביטול קנסות ונקודות ועד לייצוג בתיק תעבורה חמורים של נהיגה בשכרות, תאונות דרכים ועוד...

דיני התעבורה חוסים תחת ההליך והפרוצדורה של המשפט הפלילי, אך להבדיל מעבירות פליליות בהן נדרשת מחשבה פלילית לביצוע העבירה, בדיני התעבורה רוב עבירות התעבורה מסווגות כעבירות "אחריות קפידה"ובעבירות מסוג זה הנטל על התביעה להוכיח רק את היסוד העובדתי של העבירה, ללא כל צורך בהוכחת "היסוד הנפשי" של הנהג – האם התכוון לבצע את העבירה ואם לאו – כגון נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה בשכרות, עקיפת פס לבן, חציית רמזור באור אדום וכוליי...

בבתי המשפט לתעבורה נגזרים לעיתים עונשים קשים – כגון קנסות כבדים, פסילת רישיון נהיגה, עונשי מאסר על תנאי ובמקרים חריגים עונשי מאסר בפועל, כל אלה מחזקים את הצורך בייצוג והיוועצות מוקדמת על ידי עורך דין תעבורה.

לזכות משרדנו הצלחות רבות של זיכויים במגוון תיקים ובין היתר בתיקי שכרות ומהירות, וכן רשומות לזכותנו הצלחות בסיום תיקים בעסקאות טיעון מצויינות.